Woon je nog thuis of woon je zelfstandig? Verblijf je in Ebergiste? Ons aanbod van dagbesteding is divers en wordt op maat uitgewerkt.
Binnen Rechtstreeks Toegankelijke Hulp (RTH) is kortdurende (bv. 14 dagen aaneensluitend) of laagfrequente (bv. 1 dag per week gedurende een jaar) dagondersteuning mogelijk tot maximum 91 dagen op jaarbasis.
Dagondersteuning met je Persoonsvolgend budget kan op voltijdse of deeltijdse basis en in volle, halve of anderhalve dagen.
Onderstaande mogelijkheden kan je met elkaar combineren in een geïndividualiseerd weekschema voor zover dit zinvol en organisatorisch mogelijk is.


Ik ben Pieter. Ik woon nog thuis samen met mijn ouders en werk al 15 jaar in dagbesteding Het Veer. Dat is hier een toffe groep. Ik doe heel veel activiteiten: ik werk in het houtatelier, bus wassen, wellness, krantje, boodschappen doen, semi en cake bakken. Een halve dag in de week werk ik in het Design museum in Gent voor begeleid werken.
k ben Regina, ik woon samen met Marcellino in nieuw Gent met onze poes Moesti. Ik doe begeleid werk op vrijdag in de school (Sint Paulus, Zwijnaarde) bij de kleutertjes. Ik werk daar in refter en schep de kindjes hun eten uit en daarna help ik met de afwas en zet het servies terug. Ik werk er al een tijdje met een pauze ertussen. Mijn jobcoach is Elly.